Adam gibi adam
11 Haziran 2015 güncellendi Futbol
0 11 Haziran 2015

Ertuğrul Sağlam kişilik olarak her ne kadar beyefendi olsa da bence küçük takımın büyük teknik direktörüdür.

Şenol Güneş genel olarak bilinen hem adamlık yönünden hem de teknik direktörlük yönünden zayıf halka değil görüntüsünde. Temennimiz büyük takımın büyük teknik direktörlüğünü herkese göstermesidir. Hayırlı ve uğurlu olsun..

Yönetim istifa!

Son maça gittim 350.000 TL para cezası yemişiz, oh ne güzel peki ne kadar taraftar değil seyirci vardı en fazla 200 kişi hatırı sayılır bayanda vardı, neyse maçta gençler kalecisine ve gs ye bol bol küfrün yanı sıra “yönetim istifa” sloganları kulaklarımızı çınlattı. Aklıma geldikçe soruyorum ‘paşalar kimi ister’ acaba diye, harbiden Fikret Orman gitsin ne olur, kim gelir, gelse ne gibi faydası olur düşünen yok, toplum olarak beğenmedim değiştir kafası hiç bir işe yaramayacak ve düzensizliğin götürülerini seviyoruz sanırım.
Ve hatta o maçta vatandaş saha kenarındaki telden yukarıya kadar gelip yönetim istifa diye bağırarak bağırın lan vs vs insanların üzerine saldırması çok yerinde bunu gören insanlar bir daha yanına eşini dostunu alıp maçlara akın eder.

Şunu belirtmek isterim İstanbul’daki arkadaşlar şunu bilmeli Beşiktaş sadece İstanbuldan ibaret değil Yurdumuzun her köşesinde taraftarlarımız var ve onlarıda düşünerek hareket etmek zorundalar umarım bunu bir gün akıllarına getirirler.

Son olarak Süleyman Seba zamanında internetin olmayışına şükrediyorum..

  • Beğenenler
Cevapla