Asıl strese Fb girecek !
28 Ocak 2016 güncellendi Futbol
2 26 Ocak 2016

Yüce Allah’tan niyaz ediyorum ; şu Antalyaspor maçında bir berabere kalsınlar da , strese kim giriyormuş görelim. 2 maç eksiği olan BJK diplerine yanaşsın , Kartalın pençesini enselerinde hissetsinler bak neler oluyor ?
Stresten şortlarını ters giyecekler , yanlış soyunma odasına girecekler , bayrak direğine dolacaklar , santra yaparken yanlış tarafa geçecekler , hocaları Türkçe’yi sökecek.

Ahanda görün bakın. Bunlar stresin efsanesidir. Aziz başkanlarının etkisiz kaldığı haftalarda sudan çıkmış balığa döner bunlar. Bursaspor’a , 4-0 yendikleri Gs ye son hafta şampiyonluk verdi bunlar.
Ne kadar hızlı koşarsanız koşun ; siz de 17 maç yapacaksınız , biz de 17 maç yapacağız. Lider Fb yoktur maçları eksik BJK vardır.
GELİYORUUUUUUZZZ. ÖCÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ !

  • Beğenenler
Cevapla
0 27 Ocak 2016

Umarım onlar strese girer ama tezgah çalışıyor,
M.İ.Y  17 Şubat
T.S      15 Mart
Biz ne istemiştik?F.B. maçından önce ikisi de oynansın,eksik maç kalmasın,sadece F.B.maçı öncesi hafta arsı hariç.
Ne olmuş?Mersinden umut nasıl olsa yok ama belki Trabzon 15 Marta kadar toparlanır da,değil mi?

  • Beğenenler
Cevapla
İptal
0 28 Ocak 2016

Tezgahın çalıştığı Fb nin oynadığı 2 maçta da çok bariz belli oldu zaten. Ama onların tezgahı hiç bitmez ki !
Bir zayıf noktaları var. Camia olarak var. Karşılarındaki takım çok ısrarcı , vazgeçmeyen , yılmayan bir takım olunca her takımdan daha fazla strese giriyorlar. Gs ye ve Bursa’ya son maçta kaptırdıkları şampiyonluklar bu yüzden. Biz ISRARCI , İSTİKRARLI olmaya SONUNA KADAR devam edersek şampiyon oluruz. Bu kadar net !

  • Beğenenler
Cevapla
İptal