Aynı hatalar !
25 Ocak 2016 güncellendi Futbol
1 20 Ocak 2016

1461 Trabzon maçında da , bugün şu an itibarıyla ilk yarısı oynanmış Karabük maçında da aynı hatalar hortladı. İnşallah lige yansımaz ama bu takım 3 senedir bu hatalar yüzünden pek çok iyi oynadığı maçta puan kaybetti.

1) 5-6 kişi çizgi kenarında pas organizasyonu yapıyor , ceza sahası içine koşturan bir Allah’ın kulu yok. 3 pas , 5 pas , 10 pas ; çok güzel pas yapıyoruz ancak ceza sahası içinde top atacağımız adam olmadığı için atak bir türlü sonlanamıyor. En sonunda da ya taca çıkıyor , ya da kaptırıyoruz.

2) Bizim oyuncular şu pas işine öyle kaptırdılar ki , altıpasta dahi , kaleci ile karşı karşıyayken hala pas yapmaya çalışıyorlar. Kardeşim basit oynayın , geldiniz işte gol atabilecek yere , önün boşsa vur.

3) Şut , şut , şut . Bizim takım şut atmamak için yeminli sanki. Pas organizasyonu dediğin önünü boşaltıp , gol vuruşu yapabilecek pozisyonu yaratmak için yapılır. Bizimkiler şut pozisyonunu buluyor , olmadı dönüp topu tekrar kanatlara gönderiyorlar.
Karabük bizim 20 kere pas organizasyonu yapıp şut pozisyonları bulup , şut atmadığımız için gol atamadığımız ilk 45 dakikada bir tane şut pozisyonu buldu. Şutu ve golü attı !

  • Beğenenler
Cevapla
0 25 Ocak 2016

Biz gruptan zaten çıkmıştık, Karabük’ün öyle bir şansı yoktu. As kadroyla çıkıp bizi ezdiler. Yoruldular, ta sakat verselerdi. Gittiler Denizli ile berabere kaldılar. Demek ki, süper lige çıkacaklarına çok inanıyorlar. Çıksınlar, iyi olur, günü birlik deplasman.

  • Beğenenler
Cevapla
İptal