Beşiktaş’ın kendi kendine ettiğini…..
5 Nisan 2016 güncellendi Futbol
1 4 Nisan 2016

Beşiktaş’ın kendi kendine ettiğini hakemler de , rakipler de etmez , edemedi.
Son 15 yılda tam rakibi yıkıp , nakavt edeceğimiz ne kadar maç varsa hepsini kaybettik.
Son şampiyonluğumuzu Sivas’a karşı kazandık. Sivas kendi evinde IBB ye yenilmeseydi o da olmayacaktı !

Bizim sorunumuz bu. Hakemler filan bize haksızlık ediyorlar ama her zaman en büyük darbeyi biz kendi kendimize indiriyoruz.

IBB, Kasımpaşa ve Akhisar’a verdiğimiz puanlarla 4-5 defa şampiyonluktan olduk. He zaman aynı muz kabuğuna basılmaz arkadaş. Hocasıyla , yönetimiyle , futbolcusuyla ve camiasıyla biz Kasımpaşa’ya her defasında takılıyorsak var bir sorun. Bu tesadüf değil. Sadece bu maç olsa anlayacağım.

3 sene önce Fernandes son haftalara girerken ortadan kayboldu. 2 senedir Gökhan Töre son haftalarda ortadan kayboluyor. Tolga Zengin ‘in tam kritik haftalar/maçlar gelince bel spazmı tutuyor.
Son haftalara gelince hocalarımıza da bir şeyler oluyor. Oluyor da oluyor. Beşiktaş iyi başlıyor ve kötü oynayan sarılılardan birine son düzlükte geçiliyor. Sarılılar iyi oldukları için bizi geçmiyor , biz finişe gelmeden düşüp kalıyoruz.

  • Beğenenler
Cevapla
0 5 Nisan 2016

Hakan kardeşim, cevabını biliyorsun, zaten geniş geniş yazıyorsun, iyi yönetilmedik yıllarca, sayısız başkan, sayısız niteliksiz oyuncu, sayısız hoca, hoca mı ? hoca ne yapsın önceki saydıklarımızla?
100.yılda ki şampiyonluğu hatırla, o kadar başarıya rağmen ite kaka şampiyon olduk. Sivas ile çekişip şampiyon olmamız ise gerçekten lig tarihinin ender vakası idi. Bize rastladı.

Renkliler ise, Aziz’li istikrar ve şike abidesi ile, derin devletli yapılanma ile bizim istikrarsızlığımızın da üzerine koyarak malı götürdüler. Bir Hagi’miz, bir Alex’imiz olmadı. Bir Sergen’imiz vardı, hem kendine hem bize yazık etti.

  • Beğenenler
Cevapla
İptal