Biliç’in karizması
23 Mart 2015 güncellendi Futbol
1 22 Mart 2015

Dergiye kapak olmaya yetebilir ama demba ba’yı oyundan almaya yetmiyor. Kaleciyle karşı karşıya kaçırmasında falan değilim… Adam resmen 10 kişi oynatıyor beşiktaş’ı, demir attığı yerde kalıyor. Sow yarım devrede daha fazla koşmuşsa şaşırmam.

Bu arada Beşiktaş’ın kalan 9 maçta oynaması gereken kalecisi bulundu. Ne Tolga ne Cenk, verin kaleyi Günay’a…

Biliç’e de bilet parası kesin, maçları her daim en güzel yerden izliyor.

*Derbi kazanamadığımız göz önüne alındığında gs ile puan farkını 4 olarak düşünebiliriz…Ayrıca bana göre gs’nin kalan maçları daha kolay.

Bundan sonra şampiyon olur muyuz, çok zor…

  • Beğenenler
Cevapla
0 23 Mart 2015

Ba’ nın formunun garip bir şekilde her maç düştüğü bir gerçek ancak kabul etmek gerekir ki ne Pektemek ne de Cenk şu an onun yerini alacak kapasitede değil. Dün karşı karşıya kaldığı pozisyonda golü atabilse konuşulanlar çok farklı olurdu.

Dünkü maçı kazanabilirdik. Oyuncu değişikliği konusunda bence de geç kalınıyor ama üç tane çok net pozisyon var. Olcay ve Oğuzhan’ ın yerine Biliç’ in çıkıp oynama şansı yok.

Galatasaray maçını umarım kazanırız. Ben fikstür avantajı olduğunu düşünmüyorum. Onları 2 maç arayla takip ediyoruz. Büyük oranda aynı maçları oynayacağız ve az hata yapan kazanacak. Arada yalnızca 1 puan fark varken pes etmemek gerekiyor.

  • Beğenenler
Cevapla
İptal