Bu ne yaaaaa !
21 Şubat 2016 güncellendi Futbol
2 19 Şubat 2016

Fb sözde en zor deplasmanlarından birine gidecek. Hem de derbi öncesi. Ammaaaaa diğer maçlardaki genel uygulamanın aksine küfür ettiler diye TRİBÜN DEĞİL , STADIN TAMAMI SEYİRCİSİZ cezalandırılıyor.
Daha bitmedi buna karşılık Fb ve BJK derbisinde ilk defa yeni bir uygulama yapılacak ve küfür eden tribünler değil tek tek küfür eden taraftarlara ceza verilecek. Haaa doğrusu bu. Ancak neden aynı şey Bursa maçında uygulanmıyor !? Bizim yönetimin bu konuya derhal yazılı itiraz etmesi lazım. Arkadaş bu kadar aleni olmaz yaaa !

  • Beğenenler
Cevapla
0 19 Şubat 2016

Ferdi ceza ne zaman çıktı?

  • Beğenenler
Cevapla
İptal
0 21 Şubat 2016

Komik ama Bursa seyircisiz cezasini paraya cevirilebilecekken yanlis basvuru nedeniyle cezayi cekmek zorunda kaldi… Bunu federasyon yetkilileri de kabul etti hatta Bursa gecen sene yine FB maci oncesi ayni sekilde cezasi vardi ve paraya cevirtmisti… ve FB isyan etmisti. Ancak bu sene Bursa idari kadro yeni yonetimle degistigi icin gecen seneki uygulamayi ve paraya cevrilebilme basvursunu bilemedigi icin cezayi cektiler… Allahtan Fenev sans golu filan atamadi da 2 puan birakti…

  • Beğenenler
Cevapla
İptal