Buyur buradan yak !
4 Nisan 2016 güncellendi Futbol
0 4 Nisan 2016

Bu maçı ve belki de şampiyonluğu Yönetim ve Şenol Hoca el ele vermiştir. 15 gündür stad aşağı , stad yukarı . Al buyur.
1 puanlık avantajı bile yitirdik.
Yönetim takımın göz göre göre konsantrasyonunu bozdu. Şenol Hoca da toplayamadı.

IBB , Akhisar ve Kasımpaşaya verdiğimiz puanlarla her sene şampiyonluğu kaybediyoruz. Gören de Liverpool’la deplasmanda oynuyorsun sanar. Kasımpaşa son 9 maçın 7 sini kaybetmiş. Hücum etmeye niyeti olmayan bir takım. Sen orta sahada top geveliyorsun. Bu Kasımpaşa’ya da , IBB ye de ligin ilk yarısında puan kaybettin , ikinci maçta gittin yine puan kaybettin . Adamlar seni çözmüş . Kasımpaşa ofsayt taktiği bile yapmadı çoğu zaman.

Beşiktaş’a karşı orta sahada pres yap , geri dörtlünü ileri çıkarma , Gomez’in yanından iki stoper hiç ayrılmasın tamamdır. Beşiktaş şut atmayı akıl edemiyor. 2 forvet oynamayı akıl edemiyor.
Altı pas içinde hala daha pas yapacağım diye uğraşıyor.

İsmail altı pasın içinde kale önünde hala pas verecek adam arıyor. Çok pasa puan vermiyorlar. Akhisar da , Kasımpaşa da epi topu 4 tane atak yaptı 2 şer gol yedin. Cumbur cemaat saldırıyorsun gol bulamıyorsun çünkü tek tip gol atmayı deniyorsun. İkinci yarıya Cenk Tosun’la başlamalıydık. Orta sahaya Necip’i kaydırıp , Alexis’i defansa almalıydık.
Bu maç geliyorum dedi. Zaten konsantrasyon sıfır. Bari seni ezberlemiş olan Kasımpaşa gibi takımlara süpriz yap. Değişik taktikle çık.
Olcay ve İsmail Necip’e bakın utanın . Adam kaç tane tekmenin , kaç tane topun önüne attı kendini.

  • Beğenenler
Cevapla