Ersan Gülüm’ü göndermek risktir…
4 Şubat 2016 güncellendi Futbol
2 3 Şubat 2016

Haberlere göre kafası karışmış, nasıl karışmasın, en son haber 4 milyon euro kendisine, sıkıntı burada, yoksa kulübün kasasına girecek para için oldukça büyük risk alınmış olur. Ersan şu anda kendi sol stoper mevkisinde en iyi adam.
Yenilerin uyumu sorun olabilir.

Ersan’ın ücretini artırma yolu aranmalı. Şampiyonluk çok büyükpara demek. Şampiyon olunca Ersan’a ayrı bir prim verin. Yok olamazsak, gönderin gitsin. Bu yaklaşım sevimsiz oldu, biliyorum. Ersan’a verilen de az bir para değil, çinliler tarafından. Yönetim ve Hocanın yerinde olmak istemezdim.

Bu çinliler de çok oluyor ama…

  • Beğenenler
Cevapla
0 3 Şubat 2016

Çok sakatlanıyordu canım, biz zaten şampiyon olamıyoruz, oyuncuların taksitlerini yatırıp Avrupa kriterini yerine getireceğiz, futbolcu çok istedi. Züğürt tesellisi bunlar. Hem oyuncularımız züğürt, hem de kulübümüz. Hem taraftarımız, hem yöneticilerimiz. Bu gerçek. yapacak bir şey yok. Sapına kadar bir Beşiktaş’lı gidiyor, en çok da bu koyuyor. Bize de pazar günü maça gidip Şenol Hoca dahil, geride kalanları bağrımıza basmak düşüyor.

Bari, yeni gelenler Ba’nın yerine gelen Gomez kadar olsalar. İçim yanıyor dostlar.

  • Beğenenler
Cevapla
İptal
0 4 Şubat 2016

Ersan’ı göndermek bana göre de biraz riskli. Yerine gelen oyuncular Ersan’dan daha iyi oyuncular olabilir ama Ersan Galatasaray maçında attığımız gole sevinmeyip orta sahadan golü yiyen Günay’ı teselli eden oyuncumuzdur.

Ersan’ın gidişindeki risk budur, umarım bu boşluk doldurulmuştur.
Tabi bonservis bedeli mükemmel.

  • Beğenenler
Cevapla
İptal