FIKSTUR
10 Temmuz 2015 güncellendi Futbol
3 9 Temmuz 2015

2 sene üstüste ilk derbilerimizin hepsinin birden kendi sahamıza denk gelme şansı 1/64 . Stadımızın ilk yarıya yetişmemesi çok büyük ihtimal. FİKSTUR çekimi sorgulanmalı. Amaç Beşiktaşı ilk yarıda ekarte etmek.
2003 senesinden beri ilk maçımız hep deplasman .
İlk maçlar hep çok sıcak altında oynanır. Beşiktaş’a 2 sezondur çıkan takım !? MERSİN .

Başkan’ın yerine ben olsam takımı maçlara çıkarmam . Bu kadar aleni olmaz arkadaş.
Kulüp kombine satışlarından bile çok ciddi para kaybediyor bu yüzden. Bu sene de derbi seyredemeyeceğini düşünenler kombine almıyor !!

  • Beğenenler
Cevapla
0 10 Temmuz 2015

Bence taraftar olarak psikoloklara görünmeliyiz! Amerikan halkı gibi, amerikanın kendi uyguladığı savaş ve teror politikaları yüzünden halkının psikolojisinin bozulmuş olnası gibi, biz de kulubün kötü yönetilip, daha doğrusu yönetilemeyip kendi kendini bu durumlara düşürmesini göremez ve her şeyi (onların müslümanlara bağlamaları gibi) dış güçlere bağlar hale geldik.

Hakan, lafım sadece sana değil. Benim de psikologa ihtiyacım var, gerçekten. Ama sadece BEŞİKTAŞ yüzünden değil. Hatta BEŞİKTAŞ pek etken de değil. Yurtdışında yaşamasam, sürekli giderdim psikologa. Ne iyi olurdu. Neyse, taraftar olarak bize kafayı yedirdiler, içimizdeki sorunları görmez olduk.

Bu arada, istatistikten (30 sene önce de olsa) üniversitede 96 ortalama olarak geçmiş birisi olarak, 1/64 ihtimal varsa, o adı üzerinde, az ama, ihtimal dahilindedir!

Ha, oyunlar dönmüyor mu!? Dönmez mi hiç. FIFA da bile dönüyor, Olimpiyat komitelerinde bile dönüyor. O yüzden ben bu dünyanın taaaaaa …

Sevgiler
Bülent

  • Beğenenler
Cevapla
İptal
0 10 Temmuz 2015

Bu arada, psikolok diye bir meslek icat etmiş bulunmaktayım. Bu işsizler ordusu problemine az da olsa çözüm olabilir 😀 sadece bir sorun var: psikolok ne iş yapar, henüz onu bulamadım 😀

  • Beğenenler
Cevapla
İptal

Bence de fikstür iyi değil ama asıl sorun stadın bitmemiş olması. Stad bugün hazır olsa belki fikstür için iyi bile denebilirdi, ne de olsa o motivasyon ile ilk yarıda kendi sahamızda oynayıp arayı açabiliriz diye düşünebilirdik… Amaaaa Stad bitmedi….

  • Beğenenler
Cevapla
İptal