Geri sayım başladı . Acil önlem
14 Mart 2017 güncellendi Genel
1 14 Mart 2017

Herkesin aklını başına alması lazım. Cenk, Babel sahada geziyor. Ozzy ayakta zor duruyor. Talisca alakasız yerlerde her topu şutluyor. Q7 hocaya gider yapıyor. 4 mio Euro’luk stoper aldık ayrıca E. Gülüm var ama her maç gol yediren Tosiç oynuyor.

Şenol Hoca Kayseri gibi çok diri , zımba gibi takımın karşısına neredeyse Atinadaki 11 in aynısını çıkarıyor . Ondan sonra yorgunluktan şikayet ediyor. Oyuncuların bu kadar koşabilmesine bile sevindim ben.

Takımı haftalardır Adriano, Atiba, Marcelo, Fabri sırtlıyor. Cenk ve Babel de onların sayesinde sahada geziyor !
Zahmet edip hücum pres bile yapmıyorlar.

Oğuzhan’a gelince . O’na bu aralar; “al gülüm ver gülüm” Ozzy diyebiliriz. Kaleye şutu yok. Çünkü vurduğu şutları kaleye vardıracak gücü yok !

Üstüne bir de fikstür oyunları, masa başı oyunları var. Her maçımızı IBB den sonra oynuyoruz !!
Gece yarısı maç yapıp iki gün sonra lig maçına çıkıyoruz.
Hadi bir hafta böyle denk geldi. Bak bu hafta yine öyle !

Perşembe gece 12 de stadtan çık 2 gün sonra Antalyada deplasmanda maç oyna.
IBB nin son haftalarda kazandığı maçlar bal börek.
Pektemek ne golcüymüş haberimiz yokmuş !?

Yönetim acilen harekete geçmeli. Yönetim, Şenol Hoca, oyuncular , taraftar herkesin kendine gelmesi , TAM ODAKLANMASI lazım.

UEFA önemli ama lig çok çok daha önemli.
3. yıldızla beraber Şampiyonlar Ligi ve 50 milyon Euro’ya yaklaşan gelir. Üstüne tarihe geçme . Üstüne itibar , üstüne denizde kutlama ( belki bu sefer havada olur ! )

Son 10 maç. Geri sayım başladı. Ucunda herkes için BÜYÜK KAZANÇLAR var. Onur, gurur, sevinç, para hepsi var

  • Beğenenler
Cevapla
0 14 Mart 2017

Tosiç stoper değil, Beck bek değil. Ama Şenol Hoca 2 yıldır bunu göremiyor. Mitroviç atletik değil, ilk golde ayağını uzatsa topu çelecek. Yok kardeşim. Gitti 4,5 milyon euro. Dediğiniz gibi, son günlerin deyimiyle “bir karakter göstermeliyiz”, geçen yıl olduğu gibi. Yemeyecekler, içmeyecekler. Son 10 maç sonunda patlayıncaya kadar yiyecekler, tıksırıncaya kadar içecekler. Benim önerim; Önce Zeplin’le başlayalım kutlamalara, sonra helikopterlerle, sonrada uçakla :)

  • Beğenenler
Cevapla
İptal