Havuz problemi
24 Nisan 2016 güncellendi Futbol
2 23 Nisan 2016

Sosa , Oğuzhan , Atiba , Gomez ve Cenk Tosun ortaklaşa 90 dakikada 3 gol atabiliyor ; buna karşılık Tolga , İsmail ve Alexis RAKİPLERİN POZİSYONU OLMADAN 10 dakika içinde 2 tane gol yedirmeyi başabiliyor. Bu durumda Beşiktaş kaç puan biriktirebilir !? Nasıl şampiyon olur açıklayınız !?

  • Beğenenler
Cevapla
0 23 Nisan 2016

Bu defansla buralara gelmemizin başarı olduğunu belirtmiştim. Yönetim 4 tane iyi stoper almak zorunda. Bu transfer işini özellikle defans için başaramadık bir türlü. Şenol Hoca’da suçlu bu konuda.

  • Beğenenler
Cevapla
İptal
0 24 Nisan 2016

Sorumluluğun en büyüğü yönetim ve Şenol’a ait. Yıllardır görünen kaleci, stoper,sağ bek ve solbek transferini yapmadılar. Gelinen nokta ortada. Kasımpaşa ve Akhisar’a iki maçta 10 puan verdiler. Kasımpaşa maçında rakip santra yaparken kontra yedi bı defans.ucuz etin yahnisi olmuyor. Bu sene şampiyon olmamız lazım olamazsak 10 sene daha olamayız. Bizim yaşadığımız stresin nedeni de işte bu. Yıllardır getirip getirip vermek ve onun oluşturduğu kaybetme korkusu. Dün yerde seken ve direkten dönen o top Tanrı ‘nın yardım eli gibiydi. O eli tutup şampiyon olup, Tolga, boyko, Beck, İsmail,tosiç, Marcelo, alexis, necip, pektemek ekibinden kurtulmak gerek. Geleceğe yatırım ancak öyle olur. Yoksa şampiyon olursak bu defans ile bizi şampiyonlar liginde Liverpooldan beter ederler. 4 maçta ömürden kaç yıl gidecek bakalım.

  • Beğenenler
Cevapla
İptal