Kasımpaşa maçını kazanamazsak !
2 Nisan 2016 güncellendi Futbol
5 27 Mart 2016

Yönetimin ve camianın rüyadan uyanması lazım. Kasımpaşa maçını kazanamazsak zaten rüyadan yataktan düşerek uyanacağız. Stad açılıyor muhabbeti hepimizi çok mutlu etti çok heyecanlandırdı ama dediğim gibi Kasımpaşa maçı kazanılmazsa rüya biter gerçekler başlar.

O moral bozukluğuyla bir de yeni stadta Allah muhafaza Bursa’ya değil puan vermek gol attırsak bizim bu aralar havasından ayakları yere basmayan başkanımız daha ilk maçta taraftar tepkisi nasıl olurmuş hatırlar.
Zira 3 yıldır kendi stadımız olmadığı için yönetim neredeyse hiç bir tepkiyle karşılaşmadı.

Acilen ama acilen lige dönmeliyiz. 8 maçı geçtim önümüzde 4 tane final maçı var. İlki Kasımpaşa maçı. Yeni stadın ağız tadıyla açılması için Kasımpaşa maçından galip dönmemiz gerekiyor.
Şu anda Yönetimin , camianın , oyuncuların dikkati acayip derecede dağılmış durumda. Bu hayra elamet değil. Tekrar ediyorum HAYRA ELAMET DEĞİL !

Ayrıca 3 maç için tek bilet uygulamasını şiddetle kınıyorum. Arkadaş şehir dışından gelecekler var. Programı ilk maça uymayıp ikinci veya üçüncü maça uyanlar var.
Bu parayı veren düdüğü çalar , Beşiktaş halk değil saray takımıdır muhabbetleri hiç hoş değil.

Başkan stadı yaparak kazandığı yüksek krediyi uzatılan her mikrofona karşı söyledikleri ile birer birer eritiyor , taraftarı geriyor ve camianın konsantrasyonunu bozuyor.

Halbuki yakalanan bu rüzgar çok kuvvetli bir pozitif enerjiye dönüştürülebilir.
Başkanın bundan gayrı her demecinde Kasımpaşa maçını kazanmamız lazım demesini bekliyoruz.

  • Beğenenler
Cevapla
0 27 Mart 2016

Hakan Kardeşim, öncelikle sırf motivasyon bozan başlığını kınıyorum :) Kasımpaşa maçını çantada keklik bil; bunu nereden anlıyoruz; sn. yönetimden, çektikleri üçlüden (bu tezahürat üçlüsü değil, taraftara kazık üçlüsü). Halbuki biz ne istiyoruz, üçün birini, tek tek fiyat yap, yanında da  üçlü yap, tek tek gelen sayısı daha fazla olur, tek fiyatı yüksek tutarsın toplamda üçlüyü geçer, bunların pazarlamacısının kafasına turp sıkayım. Ha! dediğin gibi, birde Kasımpaşa’yı geçemezsek nah satarlar üçlüyü, şimdiden uyarıyorum, üçün birine dönün, aceleyle  aldığınız bu fiyatı geri alın…

  • Beğenenler
Cevapla
İptal

Uyarın yerinde olmuş hak verdim yani, rüyanın ortasında çalan telefon alarmı gibi geldi.

Kasımpaşa stadın açılmasından bir önceki maç ve olumsuz bir sonuç ile durup dururken iç saha maçını strese sokma ihtimalimiz yüksek. Gerçi her halikarda lider gireceğiz Bursa maçına ama Fenerbahçe’nin gizli liderliğini akıllara düşürmeme lazım.

Gökhan Töre ve Mario Gomez açıklamaları, saray ile Beşiktaş’a kimlik verme, 3 maçlık bilet fena ters tepebilir. Tık tık tık.

  • Beğenenler
Cevapla
İptal
0 27 Mart 2016

Son gelen haberlere göre,tek bilet de çıkartacaklarmış her bir maç için.Bence de doğrusu bu.Başkan ın bazı konulardaki özellikle Töre konusundaki çıkışına hak versem de, bu kadar çok konuşmasına gerek yok.Şu anda herkesin önümüzdeki 8 maça ve dolayısı ile şampiyonluğa odaklanıp
birlik beraberlik içinde olması gerekirken,başkanın tartışma yaratacak polemiklere girmesinin hiç gereği yok.Bazı konularda haklı olabilir,çok dolmuş ta olabilir ama bazı şeyleri şimdi değil sezon sonu konuşması ve biraz sakin olması gerekiyor.Sonuçta gerginliğe gerek yok,Türkiyenin en iyi takımına sahibiz ,şampiyon olamazsak- ki olacağımızı düşünüyorum -biz hata yaparsak olmayız Fener bizden daha iyi olduğundan değil.

  • Beğenenler
Cevapla
İptal
0 27 Mart 2016

Aynen Oral Bey. Şampiyon olamazsak bizim hatamızdan olamayacağız. Yoksa Fb nin bizden iyi olduğundan değil. Ancak şunu da gözardı etmeyelim. Biz bugünkü puan tablosuna çok az hata yaptığımız için lider girdik. Fb ise iyi top oynadığı için değil kötü bile olsa TFF , hakem , medya , AY ittirmesiyle geldi. Onlar sezon sonuna kadar destek görmeye devam edecekler. Aksi bir durum sözkonusu olacağını sanmıyorum. O zaman bizim iyi olmaya , hatasız , kusurusuz olmaya ve bunu başarmak için de son derece konsantre olmaya ihtiyacımız var. Bugün bakıyoruz Gomez gidiyor mu ? Töre Ertuğrul Karanlık ile neler yapıyor ? BJK halk takımı mı , saray takımı mı ? Biletler ucuz mu , pahalı mı ? Tek tek mi , 3 lü mü ? İlk maç Bursa mı olmalıydı ?
Gündem bunlar yani.
Kasımpaşa bu ligin en tehlikeli takımlarından biridir. Başakşehir maçı kadar zor bir maç olacak. O maçta puan kaybedersek şampiyonluk gider. Bütün havamız da söner . Bu kadar emeğe de yazık olur.
O kadar söylüyorum.

  • Beğenenler
Cevapla
İptal

içimden bir ses , kasımpaşaya da bursaya da fark atacağız diyor.

benim endişem akhisar ve konya..

  • Beğenenler
Cevapla
İptal