Kerim ve Alexis?
9 Mart 2016 güncellendi Futbol
2 7 Mart 2016

Bu kadar süre alıyorsun Kerim efendi, kendine çalım, topu alıp etrafında dönme, ondan sonra gitmek istiyormuşsun. Git kardeşim.

Bu Alexis’ten bir cacık olmaz. Necip oynasın, Tosiç oynasın. Yine kalecinin önünü kapadı golde. pozisyon bilgisi yok kardeşim, yok. Bu adamla biz şampiyon olamayız.

  • Beğenenler
Cevapla
0 7 Mart 2016

Kesinlikle ikisine de katılıyorum. Ne Kerim’le ne Alexis’le şampiyon olunmaz. Kerim topla yatığı dripling’in her metresine prim veriyorlarmış gibi oynuyor. Önündeki adam boş pas vermiyor. Yanındaki adam boş pas vermiyor. Sonuca zerre kadar katkısı yok !
Kerim’in yerine Tosiç oynamalı !

  • Beğenenler
Cevapla
İptal

Kerim, Törenin yetenek olarak bi tık üzerinde ama oyun disiplini hala gelişmemiş. Topla hızlı, driplingli adamların ortak sorunu zaten oyun disiplini. Hoca Kerimi disipline ederse, Töre’nin (inşallah) sezon sonu gidişi sonrası bir dünya yıldızımız olabilir. Kerim ile şampiyonda olunur, çok para da kazanılır, anahtar kelime disiplin.

Alexis ise Marcelonun ispanyolca konuşanı. Henüz sordugum kimse neden Bundesliganın son ikisinden sagbek ve stoper, la ligadan vasat bir stoper ve kapalı kutu bir kaleci aldıgımızı bana izah edemedi

  • Beğenenler
Cevapla
İptal