Olcay
29 Şubat 2016 güncellendi Futbol
2 29 Şubat 2016

İlk yarı üç sıfır olsa , olurdu..

Şenol Hoca iyi adam , dost , motivatör vs de ; zerre oyunu okuyan biri değil.

Adamlar dalga dalga geliyor ; ortasahaları basmadık yer bırakmadı ; herifler kanatları kevgire çevirdi… Hocamız neyin peşinde Olcay la anlamış değilim.

Ya sen sabaha kadar oynasan alamayacağın bir maçta , rakip stratejiyi devirecek bir hamle yapsana. Bu olcay sevdası nedir ?

Töre olur , hatta sakat makat Veli bile olur , oyunu tutacak hamle yapsana..

Kimse bana kızmasın ama biz fazla abarttık sanırım. Şu takımda Q7 den başka büyük maç adamı yokmuş onu anladım. Ki gelmesine karşıydımbüyük yanılmışım.

Fakat şu maçta on beş dk küfrettiler bize ; bir Allah ın kulu isyan edelim , gayret edelim demedi.

Her şey bitti mi ? Hayır..

Ama bence hiçbir şey de başlamadı..

Antepi mersini yenmeye devam.. Olcay oynar artık..

  • Beğenenler
Cevapla
0 29 Şubat 2016

Sadece 2’li averaj gitti. bu derenin altından çok sular akar ama Şenol hoca hatalar yapmaya devam ediyor. Orta sahada bu maça Olcay’ın yerine veli ile başlamalıydı. beraberlik sana daha çok yarıyor ve geri dörtlün uyumsuz. Orta sahayı kitlerdin. Gol gelmeyince adamlara bir hal olurdu. Ama olan bize oldu.

  • Beğenenler
Cevapla
İptal
0 29 Şubat 2016

En en en zayıf yerimiz 2 stoperimizin yeni ve uyumsuz olması , orta sahamızın da daha ilk Fb maçında bile belli olduğu gibi FB ye karşı fiziken düşük olmasıydı. Bir tek ATiba ile olmuyor. Adamların gol sayısı az ama orta sahası fizik olarak sağlam. Orta sahaları sağlam , defansları sağlam , kanatları sağlam yani kolay gol atamayacağımız belli , E o zaman kolay da yemeyecek , oyunu kilitleyeceksin. Bursa kadar olamadık.

Kanatları kapatmazsan , orta sahayı kapatmazsan fener bir yerden boşluk bulacaktı. Buldu da. Bu maçı bu kadro ile tekrar oynayalım , oyuncularımız insanüstü koşmadıkça yine yeniliriz. Şenol Hoca bu maça özel taktik geliştirecekti. Alan daraltıp , oyunu orta sahada kilitleyecektik. Fb nin beklerini de pres yaparak çıkarmayacaktık.
Adamlar o kadar da boş değil daha 2 hafta önce Lokomotif maçı ile sinyalleri verdiler. Haaa biraz da futbol şansımız yoktu. Zaten aq futbol şansı hep bizim yanımızda yok !

  • Beğenenler
Cevapla
İptal