passo denen illet
24 Ağustos 2016 güncellendi Futbol
3 20 Ağustos 2016

bugün ilk maçımızı oynacağız ama ne fayda. geçen sezonun son maçında tribünde olduğumuz için bugün tribüne alınmıyoruz.

bu vesileyle passo denen allahın cezası oluşumu ve yönetimin passoyu desteklemesini protesto ediyorum. nerde yüz tanıma sistemi? nerde kişisel ceza? bir saniye bile küfretmeden, sezonun ilk maçına gidemiyorsam ne anlamı var?

Gidenlerin boğazına kuvvet, vurduğumuz gol olsun

  • Beğenenler
Cevapla
2 23 Ağustos 2016

vurduğumuz gol oldu, geçen yıl son maçta ben yoktum, açılışı yaptım tesadüfen, yoksa bu açılış maçına gelmemek gerçekten adama koyucu bir şey. Her yıl maç seçerek geliyorum. Önümüzdeki Karabük maçında ben yokum, neden? sonraki maç gese maçı da ondan. Benim gibi düşünen tonlarcası var, biliyorum.

maça gelince, eski ve yeni açık işi götürdü. kapalı okeye dönüyor, numaralı istim üzerinde, Tolga rekabeti görmüş, Beck yine geri oynuyor, bir kere açık gibi daldı ben ağladım tribünde. Adrianao 1.sınıf, Marcello can yakabilir. Tosiç inanılmaz iyi idi. yenge iyi bakıyor anlaşılan. Tolgay rekabeti görmüş, inanılmaz işler yaptı. Tüm saha onundu sanki. Cenk sol ayağı iş yapmıyor kardeşim, yetenek işi, adamın sağ ayağına oturmazsa bu iş olmuyor. O tip bir adama hep de sol ayağına top gelmesi enteresan, yemesin içmesin,sol ayak çalışsın,  bir de sol ayak hocası bulsun:) Aras değişkliği geç oldu. Adamı ısındırmak için Hoca çok geç aldı. Yoksa kumaşı iyi. 3-0 yapmışsın değiştir kardeşim. Q7 hala avrupa şampiyonu havasında, ayakları havada dolaşıyor. Kulağı çekilmeli.

sonuç passoligin a.q

23 Ağustos 2016

zaten ceza yiyeceğiz, disipline gitmişiz, 4 gol atıp da disipline giden hep biz oluyoruz, dünyanın en manyak taraftarına sahibiz, ya kasdi yapılıyor,  ya da tff kasdi yapıyor yapanın ta a.q

24 Ağustos 2016

Chelsa’li Diego Costa, son hafta maçında galibiyet golünü attı. Bizim Cenk 70 kere o golü izlesin. Solundaki topu ince bir bilek hareketiyle  nasıl sağına alıp vutuyor

Daha fazlasını görüntüle
  • Beğenenler
Cevapla
İptal