Savunma ve kaleci.
5 Kasım 2015 güncellendi Futbol
2 5 Kasım 2015

Beşiktaş savunmaya çekilince geçen seneden farkı kalmıyor. Tolga aynı Tolga. Ersan aynı Ersan. Necip aynı Necip , Olcay aynı Olcay bu kadar savruk adam bir arada olunca ayağı top yapan Töre , Oğuzhan, Atiba , Gomez gol atabilmek için kendilerini çok yoruyor.
Özet : Beşiktaş’a karşı iyi pres , iyi savunma yapan , Beşiktaş’ı gol yemeden yorabilen her takım en az beraberliği koparıp gider. İşte böyle anlarda çok iyi kaleci , çok iyi stoperin rolü ortaya çıkıyor. O da bizde yok.

  • Beğenenler
Cevapla
0 5 Kasım 2015

Çok doğru, Avrupa ligi hikaye, gideriz veya gidemeyiz, çokta sorun değil, para yok, prestij yok. Ama bu sene şampiyonluk önemli. Vodafone Arena’da CL maçları önemli. Böyle ucuz gol yenmez. Ofsayta bakarmısın. Hocam bu nasıl iş, hiç mi çalışmıyorsunuz?

  • Beğenenler
Cevapla
İptal
0 5 Kasım 2015

Tabby bu arada eklemeden geçemeyeceğim. Beşiktaş geçen seneden daha fazla sayıda hücumcuyla oynuyor , daha iştahlı ve kendine güvenli hücum ediyor , daha çok yardımlaşıyor ve geçen seneye göre Oğuzhan, Atiba ve Gomez’in ekstra katkıları var. Bunlar zaten bu sene çok gol atmamızın nedenleri. Yukarıda Beşiktaş’ı yoran her takım puan alıp gider dedim ama Beşiktaş’ı gol yemeden yormak , gol yemeden uzun süre Beşiktaş’a karşı başabaş oynamak öyle her takımın harcı değil.
Beşiktaş’ın yapması gereken devre arası çok iyi (eldekilerden daha iyi ) bir stoper ve çok iyi bir kaleci (kulübe için yedek olacak değil Tolga’dan daha iyi bir kaleci ) bulabilmek ve transfer etmek olmalı. Bunu başarırsak geçen seneki gibi sezonun 3/4 ü bitince bizim de pilimiz bitmez.

  • Beğenenler
Cevapla
İptal