Seneye Alınacak Kaleci
25 Nisan 2016 güncellendi Futbol
2 24 Nisan 2016

Çok uzaklara gitmeye gerek yok ; pazarlık yapılır ve kale teslim edilir :

Charles Itandje

Korkunç paralar harcamak , yok adapte olacak yok ısınacak vs ile zaman kaybetmek anlamsız.

Kumaşı çok sağlam , refleksleri yaşına rağmen on numara ; parayı buraya gömmek yerine , uyugun bonservisle alınıp , kariyerinin sonuna kahraman olma fırsatı verilmeli.

Bu adam her anlamda bir kaleci ; önünde taş gibi bir defans olursa sıkıntı yaşatmaz. Futbol zekası ortalama üzerinde her kaleci bizi taşır.

Mersinden de Nihat Şahin ile görüşüp , Itandje den sonra kaleyi ona emanet etmek üzere 2.kaleci olma adıan söz alınır ve transfer edilir.

Bu arkadaş da neredeyse milli takım düzeyinde maçlar çıkardı ; kumaşı iyi bir kaleci olma adına yeterli.

Mevcut kaleci arkadaşlarla el sıkışılır ; Tolga ya bir paste kesilir , yedirilir uğurlanır.

Boyko da bomba ; bir adam x yerde farklı y yerde farklı durmaz kalede ; ne yazık ki kariyerinde bir parlama yaşamış , artık önündeki defans mı on numaraydı önliberolar mı efsaneyi bilmiyorum ama ; kalede turist ömer gibi duran adam istemiyoruz.

Belli ki kafayı veremedi adapte olmadı,olamadı..zorlamamak lazım.

  • Beğenenler
Cevapla
0 24 Nisan 2016

Boyko konusunda haklısın. Ben de Boyko’dan çok umutluydum ancak adam Tolga Zengin’in Ukrayna’lı olanı gibi. Dengesiz görüntüler verdi ve bu görüntüler gelecek yıl Şampiyonlar Ligi’nde kaleyi O’na emanet etmemek için fazlasıyla yeterli. Kiraya verilip bir yıl gözlemlenmeli.
1 yıl için Itandje alınabilir. Aslında devre arasında alınsaydı şimdiye şampiyonduk.

  • Beğenenler
Cevapla
İptal
0 25 Nisan 2016

Ben Boyko konusunda farklı dusunuyorum. Devre arası gelip, birbiriyle hic alakası olmayan defansın arkasında oynadı. Kalede isin sürec geretirdigini dusunuyorum. Tolga’nın da hatalı cıkısları defans cizgisi ile dogru dusurt uyum saglayamamasından kaynaklı asıl sebep.

Seneye Boyko ile devam edilmeli. Sezon basında dogru durust hazırlanıp, onundeki defansı erkenden belirleyip, surprizli maclara fırsat vermezsek, olur.

  • Beğenenler
Cevapla
İptal