Şenol Hocamıza sorular :
14 Şubat 2017 güncellendi Genel
4 10 Şubat 2017

Şenol Hoca’ma sorular:
1) Cenk Tosun 1. dakikadan itibaren çok kötü oynarken (fb maçında da kötüydü ) Neden 2. yarıya direk Aboubakar ile başlamadınız?
2) Oğuzhan fb maçında da çok kötüydü. Fizik olarak iyi değil. Oğuzhan’ın kaptırdığı toplardan atak yiyip duruyoruz neden daha önce çıkarmadınız ? Ya da Tolgay’la başlamadınız ?
3) Q7 nin şutları ve şişirme ( balon ) ortaları hiç bir işe yaramıyor. Üstüne sinirlenince daha da saçmalıyor. Neden ikinci yarı dışarı almadınız?
4) Gökhan İnler ne iş yapar ?
5) Neden şut atmıyoruz ?

  • Beğenenler
Cevapla
0 11 Şubat 2017

izninle abi 6)Cepheden serbest vuruşları talisca kullanmayacaksa neden oynuyor ? Al gülüm ver gülüm için mi?

  • Beğenenler
Cevapla
İptal
0 11 Şubat 2017

Aynen Serdar. Beraber maç seyrettiğim herkes aynı şeyi soruyordu. Adam kovalamayan , faul bile yapmayan , bir sürü top kaptıran Talisca serbest vuruşları da kullanmayacaksa neden oynatıldı !?
Quaresma’nın her topun başına geçmesine sinir oluyorum. Quaresma adama orta yapmıyor. Topun altına giriyor. Ezberlediği ortayı yapıyor. Top nereye giderse. Adriano ya da Talisca hatta en güzeli Gökhan İnler kullanabilir böyle topları. Ön direkte 3 oyuncumuz var. Quaresma arka direğe şişirme orta gönderiyor. Kaleci çalıştırıyor. Ahhhh Sergen ahhh. Arka direkte Ronaldo’nun , Ahmet Yıldırım’ın kafasına çarptırıp attırdığı golleri hatırlarım .

  • Beğenenler
Cevapla
İptal
0 11 Şubat 2017

Bir ahenk bozulmuş sanki abi..

Hani her şey iyidir de bir şey eksiktir ama..Ne eksik ne eksik diye düşünürsün..

Ya bak ne güzel işte derler ; tamam güzel de dersin..bir şey eksik sanki.

Dsiplin eksik abi.

Q7 ye EyvAllah , yıldız oyuncu , zaman zaman katkı yapıyor ; bir şey demem.

Ama takımı türbülansa girmiş uçak gibi boşluğa çekiyor çokça.

Dikkat..

  • Beğenenler
Cevapla
İptal
0 14 Şubat 2017

Şenol Hoca’ya hoca demeyen tek adamım belki de, fikrim değişmedi hala, geçen yılda renkliler dipteydi, biz bu yüzden sırıtmadık. Maça müdahale edemiyor çoğu zaman. Kasımpaşa ve Karabük maçları ve buna benzer birçok maç iyice sırıttığı maçlar oldu. Q7 önceki maçlardan birinde.bir kafa tuttu. Korktu dışarı çıkarmaya. Tolgay üvey evlat mı? vallahi Bursa maçını 2. yarı tek başına almıştı. Takıntıya bak, Abubakar antremanlara katılmamış. Geçeceksin bunları…

Bir anekdot anlatayım. Siz karar verin. Sergen Rıza Çalımbay’ın öğrencisi. Ligin ilk maçı Kayseri’deyiz Erciyesin konuğuyuz. Kadrolar çıkıyor sahaya, Sergen yok. Sakat falan değil. Nerede? sanki Rıza’ya antrenörlük yapacak kulübede. Beyefendi, ben büyük topçuyu yanımda tutarım havasında, ne oluyor? golü yiyoruz sonra sergen oyuna giriyor, son dakikalarda çakarak beraberliği kurtarıyor. Sonra Sergen kalan maçlarda Rıza’nın altını oyuyor. Rıza gidiyor. Sergen kalıyor.

(sonra o Sergen Ankara’da Ostim satdında Etimesgut Şekerspor için ter döküyor, Ahmet Yıldırım ve Ahmet Dursun ile birlikte. Gözümüzn pasını siliyor)

Şenol Hoca gelmeden de sergen gelmeli diyordum, hala diyorum. Futbol bu adamın bütün genlerinde dominant durumda, başka da bir özelliği var mı bilmiyorum…

  • Beğenenler
Cevapla
İptal