Sivok ve Atiba
21 Nisan 2015 güncellendi Futbol
1 20 Nisan 2015

Takımın en istikrarlı oyuncusu Egemen’i sattık bir daha derbi galibiyeti göremedik.
Bu sezon sonu ise SAKATLIKLAR HARİCİNDE takımın en istikrarlı ve en verimli 2 oyuncusu Sivok ve Atiba’yı serbest bırakıyoruz. Bu sene devre arası Biliç Hoca ; “bana tecrübeli defans oyuncusu lazım” diye bas bas bağırıyordu.

Derbi maçlarda , stresli maçlarda bir gol yiyince takım başı kesik tavuk gibi dolanıyor. Bize lider ve tecrübeli oyuncular lazım. Sivok ve Atiba kalıcı sakatlıkları yoksa MUTLAKA TAKIMDA KALMALI ve ayrıca takıma bir tane golcü , bir tane de çift yönlü orta saha olmak üzere 2 tane daha LİDER OYUNCU kazandırılmalı.

Yoksa sırf koşuyorlar , mücadele ediyorlar diye Olcay , Veli , Kerim , Pektemek , Necip le olmuyor bu işler. Bu sene şampiyon olsak da bu yazdıklarım değişmez. Kaldı ki bu sene şampiyon olmamız demek bizi içeride , dışarıda yenen Fb nin büyük hata yapması demek. İnşallah o hatayı yapacaklar. O ayrı !

Hakan Ertaş

  • Beğenenler
Cevapla
0 21 Nisan 2015

Geçmiş olsun, Atiba gitmiş Kasımpaşa’ya. İyi oyuncuydu, sakatlanıyordu. Birde kendini olur olmaz heryerde attırıyordu. Sanırım Tolgay tercih edildi onun yerine. Kalsaydı fena olmazdı hani.
Sivok yaşlandı,  sık sık sakatlanıyor. Gerçi son dönemdeki sakatlığına anlam veremedim ben de.

  • Beğenenler
Cevapla
İptal