Tosiç ve Necip Konya (Kupa) maçında stoper oynamalı
9 Şubat 2016 güncellendi Futbol
2 7 Şubat 2016

Rhodolfo’nun sakatlığı çok kötü oldu. Şenol Hocamız mutlaka çözüm bulacaktır ancak katkı vermek adına şunu söyleyebilirim : Bence Konya maçında Necip ve Tosiç stoper oynatılıp ; hem yeni pozisyonlarına , hem de birbirlerine alışmaları sağlanmalı.
MİY maçında Necip , Tosiç stoper olarak idare eder de Trabzon maçında ne yapacağız ? bilmiyorum. Belki sırf o maç özelinde Necip , Atiba stoper oynamalı önlerinde Veli ve/veya Olcay olabilir.
Her ihtimale karşın A2 takımımızdaki en iyi stoperimiz derhal A takıma alınıp , idmanlara çıkarılmalı , özel çalıştırılmalı , hatta ve hatta özel maçlar ayarlanmalı.
Allah yardımcımız olsun.

  • Beğenenler
Cevapla
1 8 Şubat 2016

Bence,yeni ikilinin birbirine uyumu için Konya maçı bu ikiliyle oynanmalı. İdmanlarda Tosiç Necip, Atiba Tosiç, Atiba necip ikilileri lig maçlarına hazırlanmalıdır. Atiba stopere çok iyi bir alternatif olsa da onun yerini bu formuyla bırakmaya gelmez. Veli ve Tolgay bu durumda Trabzon maçına kadar alternatif olabilirler.

Diğer yandan Necip stoperde bombadır. Tosiç ondan daha az bombadır. Mersin maçı Atiba Tosiç ile geçilebilir. Çok çalışmamız lazım çook.

Asıl mesele ise, alt yapının önemi ortaya çıktı. Var mı bir delikanlı stoperiniz monte edecek? Cevap, hayır ise, buyrun tası tarağı toplayın gidin…

9 Şubat 2016

Ayrıca Beck stoperde oynayabilir diye düşünüyorum. Serdar plase olabilir. Serdar’dan  sağda bir iş olmuyor, stoperde denense  belki becerebilir

Daha fazlasını görüntüle
  • Beğenenler
Cevapla
İptal