Yedekler için neden hazırlık maçı oynamıyoruz ?
27 Nisan 2016 güncellendi Futbol
1 26 Nisan 2016

Serdar , Tolgay , Günay , Boyko , Pektemek (Evet !) , Töre , Veli kesinlikle ve kesinlikle maç ve tempo eksiği olan yedeklerimiz.
Önümüzdeki 4 hafta şans gelmez / ihtiyaç olmaz diye düşünmemek lazım. 5-6 oyuncumuz sarı kart sınırında , sert ve zorlu maçlar oynayacağız . Allah muhafaza bunun sakatlığı da var.

Yeri gelir Pektemek’in ayağına muhtaç kalıveririz. Tolga Zengin’in gelecek hafta Gs maçından önce bel ağrılarının tutmayacağının garantisi var mı ? Töre gibi adamın az da olsa form tutmasını , 30 dakika oynayacak hale gelmesini kim istemez ?

Hocamızın acilen her hafta bu adamlara hazırlık maçı ayarlaması lazım. Bu adamlar hafta sonu Süper Lig maçına çıkmadığı zaman Pazartesi ya da en geç Salı hazırlık maçına çıkarmak lazım.
PAF takımla olur , pilot takımla olur. Kartalspor’la olur , Sarıyer’le olur , mahalle takımıyla olur . Bu adamlar oynamalı. Maç eksiklerini MÜMKÜN OLDUĞU KADAR gidermeliler.

Son hafta Konyaspor’a karşı Boyko’yu oynatmak zorunda kalırsın. Ayıkla pirincin taşını.
Valla buraları okuyan , duyan olur mu bilmiyorum ama her kim okuyor ve yönetime ulaşabiliyor ise şu konuyu aktarsın. Bence çok çok çok önemli.

  • Beğenenler
Cevapla
0 27 Nisan 2016

Mevki devşirmelerinde en büyük aaylarımdan biri de pektemek idi abi.

İnanılmaz bir sağbek potansiyeli görüyorum onda lakin bu iş ilk zamanlar düşünülecekti.

Ali Gültiken in ters dönüşümünü yaşayabilir ve bence çok da güzel bir değişim olabilirdi. hem kendi açısından hem de bizim açımızdan.

Bir not olarak yazmış olayım ; ve gerçeklere döneyim.

Dediğiniz gibi , bu arkadaşları maç ortamına sokacak aksiyonlar alınmalı ; idman yapmakla , rakip kim olursa olsun maç yapmak arasındaki farkı futbol oynamış herkes bilir.

Halkalı belediyespor? dahi olsa bir maç ayarlanmalı ve kendi aralarındaki bağ arttırılmalıydı.

Skor almak başkadır ; vole ile bir gol atar havaya girersin ; hatırlarsın ; ben de ilk 11 oynamak istiyorum dersin.

Bu arkaaşlar sadece ve sadece oturuyor.

Kabullenilmiş çaresizlik gibi..

  • Beğenenler
Cevapla
İptal