Yönetim uyuma !!
12 Ocak 2016 güncellendi Futbol
1 10 Ocak 2016

11 puan geride olan ve ekonomisi bizden daha berbat olan Gs gitti 2 tane nokta atışı ( Donk , Linnes) transfer yaptı. Hayır biz de bunlarla yarışa girelim demiyorum. Ancak şu an için transfere en çok ihtiyacı olan biziz. Gs gelecek senenin yapılanmasını yapıyor. 11 puan geride. Bizim ise şampiyonluk şansımız çok büyük.

Takımımızın eksikleri çok belli. 2 doğru takviye bize çok büyük getiri olarak dönebilir.  Yeni stadta şampiyonluk ile ; ürün satışı, reklam , sponsorluk , kombine satışları ve Şampiyonlar Ligi’ne doğrudan katılım derken 100 milyon Euro’ya yakın bir gelirden bahsediyoruz.

Bugün 1461 Trabzon maçında yediğimiz gol her şeyi anlatıyor. Oyunun hakimi tamamen Beşiktaş. Golü buluyoruz. 1-0 öndeyiz ve kaptırdığımız topta Necip hangi hamleyi ne zaman yapacağını bilemiyor , yedek STOPERİMİZ Pedro ağır ve çalımın kralını yiyor , rakip oyuncu 40 metre top sürüp Necip ile Pedroyu ipe dizip golü atıyor.
Fb ye bakın 1-0 ı buldu mu KÖTÜ OYNASA bile gol yemiyor. Biz ise çok iyi oynadığımız , oyunun hakimi olduğumuz maçta tek pozisyonda gol yiyoruz. Bu sene yediğimiz gollere , kaybettiğimiz puanlara bakın ; kötü oynadığımız için değil , tek tük verdiğimiz pozsiyonlarda ya kaleci hatasıyla, ya da Tosiç , Necip veya İsmail’in saçmalamasıyla çok basit goller yedik.

Beşiktaş’ın hücum kalitesi hiç bir takımda yok , Beşiktaş’ın defans zayıflığı da Beşiktaş’a hiç yakışmıyor !

Yönetim uyuma bir stoper , bir kaleci bütün her şeyi bizim lehimize çevirir.

Yurt dışından alamıyorsak gidin Pektemek , Pedro , Tosiç 3 ünü bir verin gerekirse üstüne para verin Serdar Aziz mi olur , Douglau mu olur birini alın. Kaleci olarak ta Rize den Itandje ‘ ı alın bitirin işi. Bugün 2 futbolcu (Pektemek + Pedro )  + 3 milyon Euro ‘ya Serdar Aziz’i , bir de 2 milyon Euro’ya Itandje’ı alsak 5 milyon Euro’ya transferi kapatırız gibi geliyor. Rakamlar doğru mu bilmiyorum ama Douglas + Boyko’ya 6 milyon önerdiğimiz söyleniyor. Bence olabilse Itandje + Serdar Aziz daha iyi seçenek.

Serdar Aziz’i alamıyorsak o zaman Pedro + 1milyon Euro’ya Douglau ‘yu alırız herhalde. Bütün bu yazdıklarım illaki şu adamlar olsun anlamında değil. Aklıma gelen çözümler. Tabii bütçemize göre alternatif uygulamalar yapılabilir. Bugün yurtdışında oynayan Egemen Korkmaz bile makul bir paraya getirilebilir. Tosiç’in stoper oynamasından iyidir.

  • Beğenenler
Cevapla
0 12 Ocak 2016

Stoper, hatta 2 tane, çok iyi bir kaleci. Beyler 3’e 5’e bakarsanız 10’dan 15’ten olursunuz, gerçekten, uyumayın.

  • Beğenenler
Cevapla
İptal